ANKARA
ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Uzaktan Eğitim 30 Nisan 2020 Tarihine Kadar Devam Edecek.
Sevgili öğrencilerimiz, değerli veliler, bu sürecin bir tatil süreci olmağı bilinciyle, Milli Eğitim Bakanlığımızın açıkladığı programı aksatmadan takip etmek çok önemli...![Uzaktan Eğitim 30 Nisan 2020 Tarihine Kadar Devam Edecek.](/meb_iys_dosyalar/2020_03/25205540_UZAKTAN_EYYTYM.jpg)
Okullarda 30 Nisan 2020 tarihine kadar "Uzaktan Eğitim" devam edecek.
Sevgili öğrencilerimiz, değerli veliler, bu sürecin bir tatil süreci olmağı bilinciyle, Milli Eğitim Bakanlığımızın açıkladığı programı aksatmadan takip etmek çok önemli...