ANKARA
ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurulu (TİHEK) Üyesi Hıdır Yıldırım´a Ziyaret
![Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurulu (TİHEK) Üyesi Hıdır Yıldırım´a Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_07/27120713_9-A650x350.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, Bakanlar Kurulu tarafından Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurulu (TİHEK) üyeliğine atanan Hıdır Yıldırım´ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurulu (TİHEK) üyesi Hıdır Yıldırım, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım´a teşekkür etti.