ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taşımalı Eğitim Hizmeti Sunan Okullarımız Ziyaret Edildi ve İncelemelerde Bulunuldu

Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer Kırbaç,  İlçemizde bulunan taşımalı eğitim hizmeti sunan okulları ziyaret etti.  
Taşımalı Eğitim Hizmeti Sunan Okullarımız Ziyaret Edildi ve İncelemelerde Bulunuldu

Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer Kırbaç,  İlçemizde bulunan taşımalı eğitim hizmeti sunan okulları ziyaret etti.

 

Fatin Rüştü Zorlu İlkokulu ve Şehit Öğretmen Dilay Turan Ortaokuluna yapılan ziyaretlerde, mevcut durum analizi yapılarak okul yöneticileri, öğretmenler ile fikir alışverişinde bulunuldu. Taşımalı eğitim öğrencileri ve velileri ile görüşülerek talepleri ele alındı. Ziyarette, öğrencilerin yemek yedikleri bölümler gezildi ve bölümlerin ihtiyaçları belirlendi. Yapım aşamasında olan atölyeler hakkında bilgi edinildi.


 Yapılan ziyaretlerde Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer Kırbaç'a, Şube Müdürleri Şeyma Özaydın ve Ahmet Emre eşlik etti. Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer Kırbaç "Okul müdürlükleri, taşımayı gerçekleştiren servis araçlarını ve şoförleri düzenli biçimde takip ve kontrol etmelidir. Servis şoförlerine ait bilgiler kayıt altında tutulmalıdır. Servis şoförlerinin yaptıkları işe dair eğitim alması, görev ve sorumluluklarının bilincinde olması, kuralları bilmesi ve bunlara harfiyen uyması sistemin sağlıklı biçimde işlemesi açısından hayatidir. Öğrencilerimiz bizler için değerlidir ve bizler onlar için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çaba sarf edeceğiz." dedi.


Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer Kırbaç sınıfları ve atölyeleri de yerinde inceleyerek, kurum ile ilgili gerekli ihtiyaçların tespitini yaptı. Ziyaretin ardından, okul yöneticileri ve öğretmenlere özverili çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

 

14-02-202014-02-202014-02-202014-02-2020

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.