ANKARA
ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sürdürülebilir Yaşam için Ekolojik Okuryazarım-2 Adlı Proje Çalışmalarından Kareler...
![Sürdürülebilir Yaşam için Ekolojik Okuryazarım-2 Adlı Proje Çalışmalarından Kareler...](/meb_iys_dosyalar/2020_10/08201700_Ej0fWuAXkAI_wIy.jpg)
TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları kapsamında ve Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Koordinatörlüğünde "Sürdürülebilir Yaşam için Ekolojik Okuryazarım-2" adlı proje çalışmalarından kareler... Öğrencilerimiz bu vesile ile doğayla iç içe olmanın heyecanını ve mutluluğunu doyasıya yaşadılar.