ANKARA
ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Velit Bekdaş Anadolu Lisesi Başarılı Projelerinin Tanıtımı için İlçemizi Ziyaret Ettiler...
![Şehit Velit Bekdaş Anadolu Lisesi Başarılı Projelerinin Tanıtımı için İlçemizi Ziyaret Ettiler...](/meb_iys_dosyalar/2022_04/26132501_FRQvpSRXEAASJGH.jpg)
Şehit Velit Bekdaş Anadolu Lisesi Okul Müdürü Şerafettin Ali Gürüler, çalışmanın Kurucu Öğretmeni Sinem Hürmeydan Ferik ve Genç eTwinnerları; "IN SPRING, THE GAME IS OUTSIDE" etwinning projelerinin tanıtımları için İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ahmet Gürsel Avcı'yı makamlarında ziyaret ettiler.
Okulumuza çalışmalarında başarılar diliyor ve bu değerli ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyoruz...