ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Ailesiyle İftar

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, Şehit Tevhit Akkan'ın adının verildiği okulda şehit ailesi ile iftar yaptı.
Şehit Ailesiyle İftar

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin önünde şehit olan Tevhit Akkan'ın adının verildiği Şehit Tevhit Akkan Anaokulunda Akkan ailesi ile iftar sofrasında buluştu.

Ramazan ayının manevi hazzını her zaman bir arada yaşanmasına vesile olan iftar buluşmasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, Şehit Tevhit Akkan Anaokulu, Şehit Seçkin Çil Anaokulu yöneticileri ve öğretmenleri, şehidin ailesi ile bir araya geldi.

Şehit Tevhit Akkan'ın eşi Edebiye Akkan, iftar sofrasında bir araya geldiği İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım'a ve Şehit Tevhit Akkan Anaokulu Müdürü Sevilay Uzunöz Aydın'a bu güzel buluşma için teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, "Şehitlerimizin aileleri bizim kutsal emanetlerimizdir. Her zaman ve her koşulda yanlarında olmak, onları hatırlamak bizim boynumuzun borcudur. Tüm şehit ailelerimizin yanında olacağımızın bilinmesini istiyorum. Bize yaşadığımız kutsal toprakları vatan yapmak için şehit düşmüş tüm kolluk kuvvetlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ise baş sağlığı diliyorum. Ramazan ayında şehit ailelerimizle iftar sofralarında bir araya gelmenin gayreti içerisindeyiz. Bu kapsamda Şehit Tevhit Akkan'ın ailesi ile iftar yaptık. Bizleri iftar sofrasında buluşturan Şehit Tevhit Akkan Anaokulu Müdürü Sevilay Uzunöz Aydın'a da ayrıca teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.


22-05-201922-05-201922-05-2019

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.