ANKARA
ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ortaöğretime Bağlı Pansiyonlarımızın Denetimi Gerçekleştirildi...
![Ortaöğretime Bağlı Pansiyonlarımızın Denetimi Gerçekleştirildi...](/meb_iys_dosyalar/2022_11/18115934_Fh1SQyLX0AIYwqA.jpg)
İlçe Millî Eğitim Şube Müdürümüz Erkan Mehmet Akar başkanlığında kurulan ve Ortaöğretim Müdürlerimizden oluşan komisyon tarafından ilçemiz pansiyon denetimleri gerçekleştirildi.
Kurulan komisyon tarafından; ortaöğretime bağlı pansiyonlarımız ve servisler ile öğrencilerimizin ortak kullanım alanları denetlenerek, alınan tedbirler yerinde incelenip gerekli bildirimlerde bulunuldu.