ANKARA
ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullarımızda Dezenfekte Çalışmalarımız Tüm Hızıyla Devam Etmektedir.
Bütün okullarımızda dezenfekte çalışmaları hızlı bir şekilde devam etmektedir. Bu süreçte emeği geçen tüm herkese teşekkür ediyoruz.![Okullarımızda Dezenfekte Çalışmalarımız Tüm Hızıyla Devam Etmektedir.](/meb_iys_dosyalar/2020_03/16171503_ES6pXyGWkAI7Dpy.jpg)
Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak; Etimesgut Belediyesinin ve Okul Yöneticilerimizin de destekleriyle, Koronavirüs (Covid-19) enfeksiyonu ve diğer solunum virüslerinin neden olduğu solunum yolu hastalıklarından korunmak amacıyla, tüm okul ve kurumlarda hijyen uygulamalarımız devam etmektedir. Bu süreçte emeği geçen tüm herkese teşekkür ediyoruz.