ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul ve Kurum Yöneticileriyle Değerlendirme Toplantısı

İlçe Millî Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım başkanlığında, Etimesgut Halk Eğitim Merkezi Çok Amaçlı Salonu'nda Etimesgut okul ve kurum yöneticileri ile değerlendirme toplantısı yapıldı.
Okul ve Kurum Yöneticileriyle Değerlendirme Toplantısı

İlçe Millî Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım başkanlığında, Etimesgut Halk Eğitim Merkezi Çok Amaçlı Salonu'nda Etimesgut okul ve kurum yöneticileri ile değerlendirme toplantısı yapıldı.

 

26 Aralık Perşembe günü yapılan toplantıya; Gençlik ve Spor Müdürü Hamza Güneş, Şube Müdürleri Muzaffer Bircan, Engin Ereel ile okul ve kurum yöneticileri katıldı.

 

İlçe Millî Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım başkanlığında gerçekleşen toplantıda; okulların eğitim-öğretim ortamlarının durumları, öğrenci başarıları, devamsızlıklar ve disiplin durumları, rehberlik çalışmaları, proje ve iş birliği çalışmaları, sosyal etkinlik çalışmaları, okul sağlığı çalışmaları, yönetim konusu, mevcut durum ve ulaşılması gereken hedefler konusunda değerlendirmeler yapıldı. Akademik başarı, okul güvenliği, okula devam oranlarının arttırılması, projeler, sosyal ve kültürel etkinliklerin masaya yatırıldığı toplantıda, yapılacak çalışmalar gözden geçirildi.

 

Gerçekleştirilen toplantıda bir konuşma yaparak, yöneticilere hitap eden Yıldırım, "Bakanlığımızın 2023 Vizyon Belgesi doğrultusunda ekip ruhuyla çalışarak daha güçlü hale gelmemiz gerekiyor. Sizler eğitim liderisiniz. Etimesgut'ta eğitimi ekip çalışması ile daha ileriye götüreceğiz. Etimesgut, eğitim açısından önemli faaliyetlere ve projelere imza atıldığını dile getirdi." diye konuştu.

 

İlçe Millî Eğitim Müdürü Yıldırım'ın konuşması sonrası toplantıda İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Hamza Güneş, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde yapılan ve yapılacak olan proje ve sportif çalışmaları anlattı. Toplantıda ayrıca şube müdürleri, çalışma birimlerindeki yapılan faaliyetler ve planlamalar hakkında bilgi verdi. Okulların ihtiyaçları, sorunları ve gerçekleştirilen çalışmaların değerlendirilmesinde bulunuldu.

 

Okul ve kurum yöneticileri ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasıyla toplantı sona erdi.

27-12-201927-12-201927-12-201927-12-2019

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.