ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Çolak’ın İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyareti

MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Çolak, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti.
MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Çolak’ın İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyareti

MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Çolak, Etimesgut ilçesindeki okulları ziyaretler kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne de bir ziyarette bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne yapılan ziyarete MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Çolak’ın yanı sıra Ders Kitapları ve Yayımlar Daire Başkanı Hüseyin Burak Fettahoğlu da katıldı.  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, Şube Müdürleri Hamit Şahin, Hüseyin Kıyak, Muzaffer Bircan, Arzu Erol da hazır bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım ile bir süre sohbet eden Destek Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Çolak, ilçede yürütülen eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Sohbet ve karşılıklı fikir alışverişi şeklinde gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, Destek Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Çolak’a teşrifleriyle kendilerini onurlandırdıklarını söyledi.


24-02-2019

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.