ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Küçük Yaştan İtibaren Spor" Sloganıyla Tüm Çocuklarımızı Sporla Buluşturacağız

Öğrencilerimizin sporla buluşması ve çeşitli spor müsabakaları düzenleyerek öğrencilerimiz için başarılı çalışmalara imza atmak, aynı zamanda  fikir alışverişinde bulunmak amacıyla toplantı gerçekleştirildi.


 

Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Etimesgut Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü iş birliğinde, öğrencilerimizin sporla buluşması ve çeşitli spor müsabakaları düzenleyerek öğrencilerimiz için  başarılı çalışmalara imza atmak, aynı zamanda fikir alışverişinde bulunmak amacıyla, toplantı gerçekleştirildi.

 

Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya, Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer Kırbaç, Etimesgut Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hamza Güneş, Şube Müdürü Hüseyin Kıyak ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlerimiz katıldılar.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer Kırbaç "Küçük yaştan itibaren düzenli spor yapan bir çocuk spor yapmayan yaşıtlarına göre bir adım önde, daha aktif, sağlıklı, dışa dönük ve başarılı olur. Spor çocuk için sadece fiziksel gelişim değil sosyal gelişim açısından da önemlidir, bu nedenle çocuklarımızı sporla buluşturmak adına yoğun bir çalışma temposu içerisine gireceğiz "dedi.

17-02-2020

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.