Kodlama ve Dijital Okuryazarlık ETİMESCODE...
![Kodlama ve Dijital Okuryazarlık ETİMESCODE...](/meb_iys_dosyalar/2021_09/30162549_FAh6kNaXEAMI0nb.jpg)
Kodlama ve Dijital Okuryazarlık farkındalığını artırmaya yönelik 9-24 Ekim 2021 tarihlerinde gerçekleştiren Avrupa Kodlama Haftası etkinliklerinde Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yerimizi alıyoruz.
ETIMESCODE isimli etkinliğimiz; okul öncesinden ortaöğretim kademesine kadar temel programlama, artırılmış gerçeklik, farkındalık artırma çalışmaları, 3D Baskı ve bilgisayarsız kodlama aktivitelerinden oluşmaktadır.
Etkinlik Kodumuz ?? cw21-PwoM4
Kodu kullanarak bir kodlama etkinliği kaydedebilir, mükemmellik sertifikası kazanabilirsiniz.