İlçemiz Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet KARAMAN Hayriye Ankara Etimesgut Hayriye-Ethem Turhanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ziyaret Etti
![İlçemiz Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet KARAMAN Hayriye Ankara Etimesgut Hayriye-Ethem Turhanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_27164503_img_9059.jpg)
İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Mehmet KARAMAN Hayriye Ankara Etimesgut Hayriye-Ethem Turhanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaret etti. İncelemelerde bulundu , okulun tüm bölümlerini ve eklentilerini gezdi. Okul Müdürü Mukaddes KOŞUCU ‘dan brifing aldıktan sonra okulda eğitim kalitesinin arttırılabilmesi için ortak çalışmalar koordine edildi.Yönetici , öğretmen ve öğrencilerin görüş, dilek ve temennileri dinlenildikten sonra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz okuldan ayrıldı.