ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer Kırbaç'ın Veda Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer Kırbaç'ın Veda Mesajı

Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrenciler, Kıymetli Veliler;

 

28.01.2020 tarihi itibariyle göreve başlamış olduğum Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden, Düzce İl Milli Eğitimi Müdürü olarak atanmam münasebeti ile ayrılıyorum.  Ankara'nın güzide ilçesi olan Etimesgut'ta görev yapmanın ve ilçemize hizmet etmenin onur ve gururunu ise hep yaşayacağım.

Eğitim alanında üzerimize almış olduğumuz sorumluluğun hassasiyeti ve bilinciyle; bilimin ve akılcılığın rehberliğinde, milli ve manevi değerlerimizle uyumlu, kaliteyi, yeniliği, gelişimi esas alan, etkin hedeflerle fark yaratan yenilikleri ve başarılı uygulamaları gerçekleştirerek; tüm paydaşlarımızın gelişimini, memnuniyetini en üst düzeye ulaştıran kurum olma hedefleri ile yola çıktık ve tüm paydaşlarımız ile birlik, beraberlik, karşılıklı hoşgörü içerisinde çalıştık ve birçok başarıya imza attık.

 Geleceğimizin güvencesi çocuklarımız için zaman ve mekân mefhumu olmadan büyük bir özen ve gayretle çalıştığımız, sevgi, saygı ve güven üzerine inşa ettiğimiz iş ve çalışma heyecanımıza, sürekli destek ve katkılarıyla güç katan herkese müteşekkirim...

 

Her daim gönüllerde ve dualarda olmak dileği ile selam, saygı ve hürmetlerimle...

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.