İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şehit Polisimiz Mehmet Zengin´in Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şehit Polisimiz Mehmet Zengin´in Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_13203723_0.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayfer Yıldırım, beraberinde Şube Müdürleri Hamit Şahin, Ahmet Emre ve Engin Erel ile birlikte İstanbul Beşiktaş´taki bombalı terör saldırısında şehit olan polisimiz Mehmet Zengin´in Etimesgut´ta ikamet eden anne ve babasına taziye ziyaretinde bulundu.
2013 yılında Etimesgut Elvanköy İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Bölümü´nden mezun olan ve üç aylık polis memuruyken henüz 21 yaşında şehadet şerbetini içen Mehmet Zengin´e Yüce Allah´tan rahmet; annesine, babasına, kardeşine ve aziz milletimize başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.