ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Okulları Ziyaret Etti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Okulları Ziyaret Etti

   İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, 05.12.2016 tarihinde Şehit Akif  Kapaklı Anaokulu (Açelya Anaokulu) ve Şehit Erhan Ar İlkokulunu ziyaret etti, incelemelerde bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürümüze incelemelerde Şube Müdürü Mustafa DENİZ de eşlik etti. 

   İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şehit Akif  Kapaklı Anaokulu (Açelya Anaokulu)ve Şehit Erhan Ar İlkokulunun tüm bölüm ve eklentilerini gezdi. Okul Müdürlerinden okulların durumu hakkında bilgi aldı. Öğretmenler odasında öğretmenlerle sohbet etti. Öğretmenlerin isteklerini dinledi. Öğretmenler yapmakta oldukları projeler hakkında bilgi sundular. 

   İlçe Milli Eğitim Müdürü ; öğretmenler geleceğimizin mimarıdır. Çocuklarımız aileden sonra okul öncesi ve ilkokulda öğretmenlerinin davranış ve vermiş oldukları eğitimle şekillenmeye başlar. Aileden sonraki bu ilk durağında öğretmeni rol model olarak görür. Öğrenciler bizim yarınlarımızdır. Yarınlarımızı güvence altına almak istiyorsak kendine güvenen, vatanını seven, çalışkan, saygılı bireyler yetiştirmek asli görevimiz olmalıdır. Siz fedakar öğretmenlerimizin bu kutsal mesleği icra ederken emeğini esirgemeden bu asli görevi yerine getireceğinden şüphem yoktur. Ülkemizin geleceği sizin elinizdedir. İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak her zaman sizlerin yanındayım. Yapmış olduğunuz ve yapacağınız özverili çalışmalardan dolayı hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım, dedi.

 

 

 

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.