ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayfer Yıldırım´ın Kurban Bayramı Dolayısıyla Yayınladığı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayfer Yıldırım´ın Kurban Bayramı Dolayısıyla Yayınladığı Mesajı

Hz. İbrahim´in adanmışlığı ve Hz. İsmail´in teslimiyetinin simgesi olan, milletimizi manevi iklimiyle saran, ortak bir ruhla kaynaştıran ve kucaklaştıran Kurban Bayramı´na kavuşmanın sevincini hep birlikte yaşıyor, bu sevinci bize yaşatan Rabbimize hamd ediyoruz.

Bayramlar, paylaştıkça anlam kazanır. Birliğimizi pekiştiren ve bizi biz yapan değerlerimizi bir kere daha anlamlı ve güzel bir vesileyle canlandıran, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı en güzel günlerdir. Bu sebeple, yardımlaşma ve dayanışma ruhunu en çok yaşatan bayramlarımızdan Kurban Bayramı’na bir kez daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kurban teslimiyettir, kurban fedakârlıktır, kurban paylaşmaktır, kurban yaklaşmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı´nın tüm insanlığa, ülkemize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle bayramınızı en içten duygularla kutlarım.

Ayfer YILDIRIM 
İlçe Milli Eğitim Müdürü

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.