ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayfer YILDIRIM´ın Göreve Başlama Mesajı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayfer YILDIRIM´ın Göreve Başlama Mesajı.

          Değerli Çalışma Arkadaşlarım;

 

          31.10.2016 tarihi itibariyle Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Güzel Etimesgut’umuza hizmet etme fırsatı verilmiş olmasının sevinci ve mutluluğu içerisindeyim. Sizlerin de benimle aynı görev anlayışı ve çalışma heyecanına sahip olduğunuzu biliyor, İlçemize hizmet etmek için tüm paydaşlarımızla birlikte eğitim çıtasını hep birlikte daha da yükselteceğimize tüm kalbimle inanıyorum.

          Bakanlığımızın eğitim politikaları çerçevesinde öğrencilerimizin akademik ve sosyal başarılarını yükseltmek için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Yarınlarımızın teminatı değerli öğrencilerimizi hayata hazırlamada en önemli görevi üstlenen öğretmenlerimizin, bu kutsal görevlerini yerine getirirken her zaman yanlarında olacağım. Eğitime yapılan yatırımın en önemli yatırım olduğu inancıyla milli, ahlaki ve evrensel değerlere sahip bireyler yetiştirmek için yılmadan, usanmadan çalışacağız.

          Bu duygu ve düşüncelerle değerli meslektaşlarıma, fedakar öğretmenlerimize, personelimize,  velilerimize ve öğrencilerimize en içten saygılarımı, sevgilerimi sunuyorum.

          

   

                                                                                             Ayfer YILDIRIM

                                                                             Etimesgut İlçe Millî Eğitim Müdürü

                                                                                                 Özgeçmiş


İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.