ANKARA
ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırımın 27 Aralık Atatürk´ün Ankara´ya Gelişi´nin 99. Yıl Dönümü Mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım’ın 27 Aralık Atatürk´ün Ankara´ya Gelişi´nin 99. Yıl Dönümü Mesajı![İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırımın 27 Aralık Atatürk´ün Ankara´ya Gelişi´nin 99. Yıl Dönümü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2018_12/27183012_ANKARA_YENY.jpg)
Anadolu´da ulusal kurtuluş hareketini başlatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün, Heyet-i Temsiliye ile 27 Aralık 1919’da Ankara´ya gelişinin 99. yıl dönümünü kutluyor, bu tarihi günün 99. yıl dönümü vesilesiyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk, beraberinde Ankara´ya gelen Heyet-i Temsiliye üyeleri ve İstiklal Savaşımızın kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyorum.
Ayfer YILDIRIM
İlçe Milli Eğitim Müdürü