ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım’ın 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı Birinci Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım’ın 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı Birinci Dönem Sonu Mesajı

Öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımız ile velilerimizin özverili çalışmalarıyla geçirilen 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının birinci dönemini tamamlamış bulunmaktayız. Ülkemizin gelişmesi, kalkınması, milli birlik ve beraberliğin sağlanması amacında olan eğitim-öğretim hizmetlerinin eğitimcileri, velileri ve öğrencileri sizler için yoğun ve emek dolu bir çalışma döneminin ardından dinlenme zamanıdır. Yarınlarımız için gösterdiğiniz bu özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinizi tebrik ediyor; sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

Yarınlarımız Çocuklarımız,

Yoğun çalışmanızın ve gayretlerinizin ürünü olan karnelerinizi almanın heyecanı ve mutluluğu içerisindesiniz. Her birinizi çalışmalarınızdan dolayı kutluyorum. Alacağınız karneler, sizlerin başarı ya da başarısızlık göstergesi değil güçlü ve zayıf yönlerinizi görme aracıdır.

 Her bitiş yeni bir başlangıcı da beraberinde getirir. İkinci döneme daha dinamik başlayacağına ve gelecekteki hedefleriniz için daha azimli ve kararlı olacağınıza inanıyorum.Sizlerin başarısı; bizler için, geleceğimiz için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağıdır.

Yoğun geçen bir dönemin ardından tatil dönemini dinlenerek geçirmeniz içinizdeki potansiyeli ortaya çıkarma, ikinci döneme daha enerjik başlamak için önemli. Yeteri kadar dinlenmeli, eğlenmeli; doğa etkinlikleri, sosyal faaliyetler, fiziksel bazı aktivitelerle sevdiklerinizle güzel vakitler geçirmelisiniz.

Sevgili Öğretmenler,

Çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli, ahlaklı çocuklar yetiştirme yolculuğunda bizi başarıya götürecek nesilleri yetiştirmede en büyük gücü sizlerden alıyoruz. Ülkemiz, milletimiz, çocuklarımız, bugünümüz, geleceğimiz ve yarınlarımız adına eğitimde başarı hikayelerini birlikte yazıyoruz.

Tüm çalışanlarımızda fikirleri ile yolumuza ışık tutan siz paydaşlarımız, yarınlarımız için dönem boyunca gösterdiğiniz özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinizi tebrik ediyor;  öğrencilerimize kattığınız değerler için teşekkür ediyoruz.

Saygıdeğer Veliler,

Eğitim ve öğretim döneminin başarılı, etkin ve verimli bir şekilde değerlendirilmesindeki katkınız ve her aşamadaki esirgemediğiniz desteklerinizden dolayı sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. 

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın her yönüyle iyi yetişmesi için her türlü fedakârlığı göstermektesiniz. Bu süreçte sizlerle elimizden gelenin en iyisini yapmak adına yoğun bir çalışma ve gayret içerinde bulunduk. Çocuklarımızın başarısı, ülkemiz için büyük bir gurur ve mutluluk kaynağıdır. Bu kutsal görevde yanımızda yer almanız bizler için önemli. Tüm çabamızın geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımız için olduğunu belirtmek isterim.

Karneler, çocuklarımızın hangi alanda desteğe ihtiyaç duyduğu konusunda fikir alabileceğimiz bir araç olduğu bilinmelidir. Öğrencilerimizin karneleri nasıl olursa olsun, sizlerin desteğine, güvenine, sıcaklığına ve şefkatine her zamankinden daha fazla ihtiyacı olduğunu lütfen unutmayınız. Çocuklarımızla birlikte geçireceğiniz kaliteli zamanlar, onlara göstereceğiniz sevgi, şefkatle onları ikinci döneme hazırlamış olacaksınız.

Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha bu tatilin tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Bütün çocuklarımızın iyi bir tatil geçirmesini temennisi ile saygı ve sevgilerimi sunuyor, hepinize iyi tatiller diliyorum.

                                                                                                                                                                                                                                  Ayfer YILDIRIM

                                                                                                                                                                                                                          İlçe Milli Eğitim Müdürü

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.