ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım´dan Yasemin Anaokuluna Ziyaret

Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, Yasemin Anaokuluna ziyarette bulundu. 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım´dan Yasemin Anaokuluna Ziyaret

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, Yasemin Anaokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Sınıfları tek tek dolaşan Yıldırım, Okul Müdürü Yasemin Kılıç’tan okuldaki çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Ziyaret sonrası bir açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, okul öncesi eğitimin önemine değinerek “Okul öncesi eğitim, çocuğun doğduğu günden temel eğitime başladığı güne kadar geçen yılları kapsayan ve çocukların daha sonraki yaşamlarında önemli rol oynayan bedensel, psikomotor, sosyal-duygusal, zihin ve dil gelişimlerinin büyük ölçüde tamamlandığı, kişiliğin şekillendiği ve çocuğun devamlı olarak değiştiği bir süreçtir. Bu nedenle, çocuğun küçük yaşlarda sağlıklı bir ortamda gelişimini sürdürmesi önem kazanmaktadır. Yasemin Anaokulumuz gibi tüm okul öncesi eğitim kurumlarımızın yeri çok önemli.” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldırım, ziyaret sonrası okuldaki yapmış oldukları başarılı çalışmalardan dolayı Okul Müdürü Yasemin Kılıç, Müdür Yardımcısı Yasemin Yurt ve okul personeline teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

 

19-07-2018

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.