İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırımdan Geçmiş Olsun Ziyareti
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırımdan Geçmiş Olsun Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_07/29135111_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, ayağından ameliyat olan Hayriye Ethem Turhanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mukaddes Koşucu´yu evinde ziyaret etti.
Ayağı kırılan ve sonrasında küçük bir operasyon geçiren Hayriye Ethem Turhanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mukaddes Koşucu´yu evinde ziyaret eden Yıldırım, geçmiş olsun dileklerini belirtti.
Koşucu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım´ın ziyareti nedeniyle çok mutlu olduğunu belirterek kendisine teşekkür etti.