ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım’a Başarılı Sporcularla Bir Araya Geldi

Çanakkale Ortaokulunun başarılı sporcuları, elde ettikleri başarıları, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayfer Yıldırım’la paylaştılar.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım’a Başarılı Sporcularla Bir Araya Geldi

Çanakkale Ortaokulu Okul Müdürü Erhan Aktaş, Beden Eğitimi Öğretmeni Levent Yıldırım ve karatede dereceler elde eden öğrencilerden oluşan heyeti, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım makamında kabul etti. Çanakkale Ortaokulunun başarılı sporcuları, elde ettikleri başarıları, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayfer Yıldırım’la paylaştılar.

Karate Kata branşında ulusal ve uluslararası sayısız başarılar elde eden Milli Sporcu Damla Dörttepe, 2019 Ocak ayında Başkent Karata Ligi birinciliği, Adana Karate Kurtuluş Kupası birinciliği; Buse Özgan Karate Kumite baranşında 2019 Ocak ayında karate seçmelerinde birinci olmuştur.

Okul olarak elde ettikleri başarılar hakkında bilgi veren Çanakkale Ortaokulu Okul Müdürü Erhan Aktaş ve Beden Eğitimi Öğretmeni Levent Yıldırım, öğrencilerinin hem sağlıklı bireyler hem de vatanı ve milletine bağlı bireyler olarak yetişmeleri için belirli kriterlerinin olduğunu söyleyerek öğrencilerini bu kriterlere uygun yetiştirdiklerini vurguladı.

Öğrencilerden elde ettikleri başarılar hakkında bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, “Öğrencilerimizin sporla uğraşması, akademik başarının yanı sıra sporda da böyle başarılar elde etmeleri bizleri gururlandırmaktadır. Sporla uğraşan öğrencilerin aynı zamanda akademik başarıları da yükselmektedir. Ülkemizi spor alanında temsil etmeniz, katıldığınız yarışmalarda Türk bayrağını dalgalandırmanız bizleri gururlandırmaktadır. Vatana ve millete hayırlı evlatlar olarak yetişeceğinizden eminim.” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, karate dalında başarılı öğrenciler ile toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrencileri, öğretmenlerini ve okul yöneticilerini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.  

 

14-02-201914-02-201914-02-2019

 

 

 

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.