ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, Başarılı Öğrencileri Makamında Kabul Etti

Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan MTAL´nin başarılı öğrencileri; Yıldızlar Avrupa Halter Şampiyonası Avrupa üçüncüsü Turan Güngör ve kitap okuma yarışması il ikincisi Selami Baran Özarduğ, Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım´ı ziyaret etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, Başarılı Öğrencileri Makamında Kabul Etti

Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Lütfü Küçükinanç, Müdür Yardımcısı Zeki Uygun, Beden Eğitimi Öğretmeni Fatma Çetin, Edebiyat Öğretmeni Nurcan Küçük ile halter dalında ve kitap okuma yarışmasında derece alan öğrencilerden oluşan heyeti, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım makamında kabul etti.

Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin başarılı öğrencileri, elde ettikleri başarıları, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım ile paylaştılar.

Kosova´nın Priştine kentinde U15-U17 Yıldızlar Avrupa Halter Şampiyonasında Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Turan Güngör toplamda 233 kilo ile Avrupa üçüncüsü olurken Ankara genelinde düzenlenen kitap okuma yarışmasında Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Selami Baran Özarduğ da Ankara ikincisi olarak başarılara imza attı.

Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin Okul Müdürü Lütfü Küçükinanç, okul olarak elde ettikleri başarılar hakkında bilgi verdikten sonra sosyal alanlarda ve sportif faaliyetlere katılım sağlayarak Etimesgut ilçesini en güzel şekilde temsil ettiklerini ifade etti.

Öğrencilerden elde ettikleri başarılar hakkında bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım "Sizlerin gösterdiği bu başarılar, hepimizi gururlandırmaktadır. Akademik başarılı ile birlikte kültürel, sosyal ve sportif alanlarla ilgilenen gençlerimizin hayatlarının her alanında, her daim başarılı olacaklarına yürekten inanıyorum." dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, halter dalında ve kitap okuma yarışmasında başarılı öğrencilere kitap hediye etmesi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından öğrencilerimizin bundan sonraki katılacakları müsabakalarda ilçemizi başarı ile temsil edeceklerine inandığını dile getirerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

16-11-201716-11-201716-11-201716-11-2017

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.