ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Tamer Kırbaç'ın Göreve Başlama Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Tamer Kırbaç'ın Göreve Başlama Mesajı

 

Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrenciler, Kıymetli Veliler;

28 Ocak 2020 tarihi itibariyle Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlamış bulunmaktayım.

 

 İlçemizin, eğitim alanında üzerimize almış olduğumuz bu sorumluluğun hassasiyeti bilinciyle; kaliteli eğitim öğretim hizmeti sunma misyonu, ilkleri ve en iyi uygulamaları yapan kurum olma vizyonu çerçevesinde, öncelikle tüm iç ve dış paydaşlarımız ile paylaşımcı yönetim kapsamında, birlik ve beraberlik, karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü ile çalışacağımıza inanıyorum.

 

"2019-2023 Eğitim Vizyonu" çerçevesinde; çözüm odaklı, tüm bireylerin katılımını destekleyen, insan kaynaklarına ve hizmet alan kesime gereken önemin verildiği, akademik başarının yanında, milli manevi değerlerimizi benimsemiş, ulusal ve uluslararası düzeyde sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerde ve proje çalışmalarında birçok başarıya imza atacak yönetim anlayışını eğitim kurumlarımızda yaygınlaştıracağız.

 

Meslek hayatım boyunca, Milli Eğitim Bakanlığımızın temel amaçları doğrultusunda, eğitim politikalarını ve öğretim programlarını, kalite yönetim sistemleri ile uygulamaya koyarak, hem doğru işi yapma hem de işi doğru yapma ilkesi ile hareket etmeyi amaç edindim. Sürekli gelişen ve değişen dünyada eğitimde ve hizmet verdiğimiz kesimlerin beklentilerinde de değişmeler elbette ki meydana gelmektedir.  Bizler bu değişime ayak uydurmak ve beklentilere cevap verebilmek için eğitim yöneticilerimizin liderlik özelliklerini ön plana çıkarmasını, liderlerin öncülüğünde kurumların planlarının oluşmasını, oluşan plan çerçevesinde insan kaynaklarını ve maddi kaynakları;  işbirliklerini ve bilgi birikimini, süreç yönetimi ile harekete geçirmelerini hedeflemekteyiz. Bu çalışmaların sonucunda ise hizmetten yararlanan kesimlerle ilgili olumlu sonuçlar elde edeceğimize inancımız sonsuzdur.

                                                                                                                                                                                                                              Tamer KIRBAÇ

                                                                                                                                                                                                               Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürü

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.