ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü Yıldırım, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürleri ile Bir Araya Geldi

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi müdürleri, İlçe Millî Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım’ı ziyaret etti.
İlçe Millî Eğitim Müdürü Yıldırım, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürleri ile Bir Araya Geldi

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi müdürlerinin ziyaretinde oldukça sıcak bir sohbet gerçekleştiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldırım, "Hepimiz bir engelli adayı olduğumuzu unutmamız gerekiyor. Her zaman engellilerimizin yanında olmalıyız. Bunu bir görev edinmeliyiz" dedi.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım konuşmasında “Özel çocuklarla uğraşmak kutsal bir görev. Biz böyle merkezlerimizi önemsiyor ve destekliyoruz.” Şeklinde konuşarak kurum yetkililerinden kurumları hakkında bilgi aldı.

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde yürütülen faaliyetlerin takipçisi olduklarına değinen Yıldırım, engelli bireylere yönelik çalışmaların önemine vurgu yaparak, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Kurumlarda yürütülen çalışmalarıyla ilgili özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi müdürleri ile istişarelerde bulunan Yıldırım, tüm özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi müdürlerine başarılı bir eğitim öğretim yılı dileyerek toplantıyı sonlandırdı.


09-04-2019

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.