ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İHH Sincan-Etimesgut Temsilcisinden Ziyaret

  İHH İnsani Yardım Vakfı Sincan-Etimesgut Temsilcisi Ekber Yaradılmış, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım'ı ziyaret etti.  
İHH Sincan-Etimesgut Temsilcisinden Ziyaret

 

İHH İnsani Yardım Vakfı, Sincan-Etimesgut Temsilcisi Ekber Yaradılmış, yaptığı ziyartte İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım'a 2019-2020 eğitim öğretim yılının hayırlı olsun dileklerini ileterek İHH'ye olan desteklerinden ötürü kendisine teşekkür etti.

 

Ekber Yaradılmış, Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün "Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var", "İyilikte Yarışan Sınıflar" gibi projelere katkılarından dolayı teşekkür ederek "Etimesgut bu anlamda merhameti, şefkati, hayrı arttırarak devam ettiriyor. Öyle ki Etimesgut ilçemiz Ankara'daki bütün ilçelerden çok daha fazla sayıda yetim yavrumuza sahip çıktı. Ankara İHH Sincan-Etimesgut Temsilcisi olarak biz de hem yeni (2019-2020) eğitim öğretim yılının hayırlı olsun dileklerini iletmek, yeni öğretim yılında da yetimlerimize sahip çıkmaya devam edilmesi temennisinde bulunmak için bu ziyareti gerçekleştirdik." şeklinde konuştu.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yetimler ile ilgili her türlü projeye destek vereceklerini ifade etti.

 

Ziyaret sonunda İHH İnsani Yardım Vakfı, Sincan-Etimesgut Temsilcisi Ekber Yaradılmış, Gazzeli minik ressamların yaşadıkları dünyayı ve hayallerini çizdikleri "Bu Benim Dünyam" resim yarışmasında mansiyon ödülü alan Gazzeli öğrenci Hamadi Musa el-Kapt'ın yapmış olduğu resmi hediye etti.


16-10-2019

 

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.