HAYMANA ZİYARETLERİ..
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Gürsel Avcı; şube müdürleriyle birlikte Haymana 'da ziyaretlerde bulundular.![HAYMANA ZİYARETLERİ..](/meb_iys_dosyalar/2023_10/18095057_WhatsApp_Image_2023-10-16_at_18.40.14.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Gürsel Avcı, Şube Müdürlerimiz Erkan Mehmet Akar, Ahmet İnan ve Yüksel Önder;Haymana İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Şükrü Kaya'yı makamında ziyaret ettiler. Sayın Kaya'ya nazik kabulleri için teşekkür ederiz.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Gürsel Avcı ve şube müdürlerimiz; daha önce ilçemizde şube müdürlüğü yapan, Haymana İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Arzu Erol'a hayırlı olsun ziyaretinden bulundular. Sayın Erol'a yeni görevinde başarılar dileriz.