ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halterde Büyük Başarı

Şehit Adil Erdoğan Ortaokulu öğrencileri Halterde il birinci, ikinci ve üçüncülüğünü kazandı.
Halterde Büyük Başarı

Şehit Adil Erdoğan Ortaokulu öğrencileri Halterde il birinci, ikinci ve üçüncülüğünü kazandı.

 

Şehit Adil Erdoğan Ortaokulu yönetici, öğretmen ve öğrencilerden oluşan heyet, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım'ı ziyaret ederek başarılarını paylaştılar.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, öğrencilerle elde ettikleri başarılar üzerine bir süre sohbet etti. Şehit Adil Erdoğan Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmenleri faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi verdi. Okul Müdürü, Yunis Topcu, Şehit Adil Erdoğan Ortaokulu olarak Ankara il birinciliği, ikinciliği ve üçüncülüğünü elde etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ve daha nice başarıları Etimesgut'a kazandırmak için çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

 

Şehit Adil Erdoğan Ortaokulu öğrencilerinden Ahmet Duran Ankara il birincisi, Rabia Göçer ve İlayda Yeşilyurt Ankara il ikincisi, Melike Çelik Ankara il üçüncüsü, Özlem Melek Bülbül, Recep Salih Hasgül ise Ankara il dördüncüsü olarak büyük bir başarıya imza attılar.

 

Öğrencilerden elde ettikleri başarılar hakkında bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldırım, "Öğrencilerimizin elde ettiği başarılar bizleri gururlandırdı. Pırıl pırıl gençlerimizin akademik başarıyla birlikte kültürel, sosyal ve sportif alanlarla ilgilenmesi, bu alana kanalize olmaları bizleri mutlu etmektedir. Gösterdiğiniz gayret ve başarının lise ve üniversite hayatınızda da devam etmesini isterim. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyorum. Türk çocukları olarak sizlerin erken yaşlardan itibaren bu tür sportif faaliyetlerle ilgilenip zararlı alışkanlıklardan uzak durmanız ve arkadaşlarınıza bu anlamda örnek olmanız, ülkemizi farklı spor alanlarında temsil etmeniz, katıldığınız yarışmalarda Türk bayrağını dalgalandırmanız bizleri gururlandırmaktadır." dedi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldırım, halter dalında ilde derece kazanıp bu başarıyı elde eden öğrencilere kitap hediye etti ve toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrencileri, öğretmenlerini ve okul yöneticilerini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

30-12-201930-12-201930-12-201930-12-2019

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.