ANKARA
ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tayyip Kahyaoğlu´nu Ziyaret
![Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tayyip Kahyaoğlu´nu Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_03/23195542_17457391_639921716191668_8250208208259252312_n.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayfer Yıldırım, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan Ankara eski İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Tayyip Kahyaoğlu´nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tayyip Kahyaoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayfer Yıldırım´a teşekkür etti.