ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gazi Üniversitesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı.

Gazi Üniversitesi ve  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı.

 

Etimesgut Kaymakamı İzzettin Sevgili, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Yıldız, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Gürsel Avcı'nın katılımı ile Gazi Üniversitesi ve Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında İş Birliği Protokolü imzalandı.

Protokol Gazi Üniversitesi Rektörlüğü ile Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında eğitim-öğretim, akademik ve kültürel işbirliği usul ve esaslarını kapsamaktadır. Bu protokol ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde görev yapan öğretmenlerimizin mesleki ve kişisel yeteneklerini arttırmak ve eğitim öğretim çalışmalarında ihtiyaç duyacakları noktalarda destek sağlamak, Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Öğretim elemanları tarafından İlçemiz öğretmen, öğrenci ve velilerine çeşitli seminer ve eğitim çalışmaları planlamak, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gazi Üniversitesi tarafından geliştirilen projelerde ortaklık kurmak, Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenecek kitap fuarı, konser, sergi vb. etkinliklerde Gazi Üniversitesi tarafından desteklenmesi sağlanacaktır. Gazi Üniversitesi Rektörlüğü öğretim elemanları da araştırma ve proje çalışmalarında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından desteklenecektir.

21-04-2022

 

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.