ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Etkin Hedeflerle Kalite Süreç Çalışmaları...

Etkin hedeflerle fark yaratan yenilikleri ve başarılı uygulamaları gerçekleştirerek tüm paydaşlarımızın gelişimini, memnuniyetini en üst düzeye ulaştırmak önceliğimizdir...
Etkin Hedeflerle Kalite Süreç  Çalışmaları...

"Etkin Hedeflerle Eğitimde Kalite Süreçleri"


Etimesgut'ta tüm okullarımız, eğitimde kaliteye yönelik etkin hedeflerini ve bu kapsamda Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Ar-Ge Bölümü tarafından özel olarak tasarlanmış okul tanıtım dosyalarını hazırladı.

Okullarımızın tüm hedefleri, yapılacak çalışmaları ve tanıtım dosyaları, Ar-Ge Stratejik Planlama ve Kalite Geliştirme Koordinatörümüz tarafından ayrıntılı bir şekilde incelenerek tüm okullarımıza konu ile ilgili gerekli geri bildirimler ve rehberlikler sağlandı.

Hepsi okullarımıza özel, ölçülebilir, başarılabilir, gerçekçi, okul amaçlarımıza uygun ve zamanlanmış etkin hedefler...

Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak şimdi de, tüm hedeflerimizi en başarılı şekilde gerçekleştirmek ve tüm paydaşlarımızın gelişimini ve memnuniyetini en üst düzeye ulaştırmak önceliğimizdir.

Misyonumuz
Bilimin ve akılcılığın rehberliğinde, milli ve manevi değerlerimizle uyumlu, kaliteyi, yeniliği, gelişimi esas alan eğitim, öğretim, yönetim hizmeti sunmak.

Vizyonumuz
Etkin hedeflerle fark yaratan yenilikleri ve başarılı uygulamaları gerçekleştirerek tüm paydaşlarımızın gelişimini, memnuniyetini en üst düzeye ulaştıran kurum olmak

Amacımız
Hem doğru işi yapmak Hem de işi doğru yapmaktır...

 

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.