ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Etimesgut'ta Ölçme Değerlendirme Süreç Toplantıları Devam Ediyor...

Etimesgut'ta Ölçme Değerlendirme  Süreç Toplantıları Devam Ediyor...

Etimesgut ilçemizde, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tamer Kırbaç başkanlığında başlatılan "Ölçme Değerlendirme Süreçleri, okullarımızda oluşturulmaya başlanan "Ölçme Değerlendirme Birimleri",  "Sınav Hazırlıkları" ve "Akademik Başarı" üzerine Okul Yöneticilerimiz ile yapılan  toplantılarımız ve çalışmalarımız  tüm hızıyla devam ediyor.

Bu kapsamda ilki Bağlıca Ortaokulunda, ikincisi Ahi Evran Ortaokulunda yapılan toplantılarımızın  üçüncüsü  bu alanda başarılı  çalışmalar gerçekleştiren İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri ödülü  alan Hasan Polatkan Ortaokulumuzda gerçekleşti.

Ölçme Değerlendirme Süreçleri, okullarımızda oluşturulmaya başlanan "Ölçme Değerlendirme Birimleri",  "Sınav Hazırlıkları" ve "Akademik Başarı hakkında okul yöneticilerimize bilgilendirmelerde bulunulan toplantıda, Kalite Yönetim  Sistemleri"nin eğitime katkıları hakkında da sunum gerçekleştirildi.

Ölçme ve değerlendirme birimlerimiz ve bu alandaki çalışmalarımız  ile  öğrencilere hem kendi durumlarını göstermek hem de başarıyı artırarak eğitim hayatlarına olumlu katkı vermek üzere çalışmalar yürütülmektedir. Eğitim ve öğretimin seviyesini artırmak için ölçme ve değerlendirmedeki olumsuz yönleri ortadan kaldıracak iyileştirmelerin yapılması adına ilçemiz tüm paydaşları ile en iyi hizmeti verme  adına  çalışmaya devam edecektir.

 
Çalışmalarda emeği geçen tüm paydaşlarımıza  teşekkür ediyoruz...

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.