Etimesgut Kızılay Şube Başkanlığından İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım´a Ziyaret
![Etimesgut Kızılay Şube Başkanlığından İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım´a Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_09/28084121_DSC_0034-A650x350.jpg)
Etimesgut Kızılay Şube Başkanı Erdal Yıldız, Etimesgut Kızılay Gençlik Kolları Başkanı Serhat Selçuk ile Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği Genel Başkan Yardımcısı Tekin Ertaş , İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım´ı ziyaret ettiler.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayfer Yıldırım, nazik ziyaretlerinden dolayı Etimesgut Kızılay Şube Başkanı Erdal Yıldız, Etimesgut Kızılay Gençlik Kolları Başkanı Serhat Selçuk ile Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği Genel Başkan Yardımcısı Tekin Ertaş´a teşekkür etti.