ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Etimesgut Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nden Ziyaret

Etimesgut Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Ömer Uzun ile Engelliler Meclisi Üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım’ı ziyaret etti.
Etimesgut Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nden Ziyaret

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yıldırım, Etimesgut Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Ömer Uzun ile Engelliler Meclisi Üyeleri Zeynep Küçük Acaroğlu, Pınar Yetkin, Billur Karagöz, Yusuf Şahin ile sohbet etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldırım, engelli vatandaşlarımızla her zaman bir araya geldiğini, engellilerden gelen önerileri, istekleri dikkate alıp, üretilen hizmetlerde, projelerde uygulamaya çalıştıklarını söyledi.

Yıldırım, “Engelli bireylerimizin geleceğe umutla bakmalarını, gelecekten güven duymalarını, yaşam memnuniyetlerini arttırmalarını, yaşam kalitelerinin iyileştirilmesini çok önemsiyoruz. Engellilerin günlük hayatta karşılaştıkları sorunların çözümü ve onların daha rahat ve huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmelerine yardımcı olmanın gayreti ve çalışmaları içinde olduklarını kaydetti. Özellikle son yıllarda devletimizin ve hükümetimizin politikası olarak engellilik konusunda çok önemli ilerlemeler ve gelişmeler kaydedildi.” dedi.

Etimesgut Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Ömer Uzun “Kent Konseyi Engelli Meclisi olarak, engelli kardeşlerimizin hayatlarını huzur ve güven içinde sürdürebilmeleri, kendi kendilerine yetebilecek kıvam ve kabiliyete sahip olabilmeleri başlıca hedefimizdir. Ulaşımdan eğitime, çalışma hayatından sağlık hizmetlerine varıncaya kadar her alanda engellilerimize insanca bir hayat sunmak, yalnız bizim değil, tüm yöneticilerin temel görevidir. Bu anlamda bizlerden desteklerini esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım’a teşekkür ederim.” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yıldırım, Etimesgut Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Ömer Uzun ile Engelliler Meclisi Üyeleri Zeynep Küçük Acaroğlu, Pınar Yetkin, Billur Karagöz, Yusuf Şahin’e çalışmalarında başarılar diledi.


19-10-201819-10-201819-10-201819-10-2018

 

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.