ANKARA
ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Gürsel Avcı'nın Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü 108. Yıl Dönümü Mesajı...
![Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Gürsel Avcı'nın Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü 108. Yıl Dönümü Mesajı...](/meb_iys_dosyalar/2023_03/17131233_3.jpg)
İstiklalimizin dönüm noktası, vatan aşkının en kutsal fedakârlıklarının yaşandığı #Çanakkale Zaferi'nin 108. Yıl Dönümünü kutluyor, bu şanlı günü bizlere kazandıran aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla yad ediyoruz.