ANKARA
ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Gürsel Avcı'nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı...
![Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Gürsel Avcı'nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı...](/meb_iys_dosyalar/2022_04/22132858_23_Nisan_Cocuk_BayramY.jpg)
Bizim umut ve güven kaynağımız olan siz çocukların, #23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun, gözlerinizden öpüyor, hepinizi sevgiyle kucaklıyoruz. Sizlerin aracılığı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 102. kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz.