ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu (MTOYK) Toplantısı Gerçekleştirildi...

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ahmet Gürsel Avcı Başkanlığında, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün yayımlamış olduğu 2016/21sayılı genelge gereği Mesleki ve Teknik Okullar Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.
Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu (MTOYK) Toplantısı Gerçekleştirildi...

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Ahmet Gürsel Avcı Başkanlığında, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü'nün yayımlamış olduğu 2016/21sayılı genelge gereği Mesleki ve Teknik Okullar Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

 

Toplantıya; Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Gürsel Avcı, Mesleki Eğitim Şube Müdürü Şerif Turan, İşkur Mesleki Eğitim Danışmanı Şerife Erbil Güzel, Ankara Sanayi Odası Genel Sekreter Yardımcısı Oktay Yaman, Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Etimesgut Temsilcisi Erdal Özcan, Etimesgut İlçe Sağlık Müdürlüğü Çevre Sağlık Teknisyeni Sultan Bozyel, Ankara Ticaret Odası Öğretim Hizmetleri Meslek Komitesi başkanı Abdülkadir Cesur, Etimesgut Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Adem Aksu, Elvanköy Borsa İstanbul MTAL Okulu Müdürü Güray Akpulat, Cezeri Yeşil Teknoloji MTAL Okul Müdürü Mustafa Aydın, Mustafa Kemal MTAL Müdür Yardımcısı Semra Şen, Şehit Kara Pilot Üsteğmen Tahsin Barutçu Okul Müdürü Ayla Emine Çiftçi, Hayriye Ethem Turhanlı MTAL Müdür Yardımcısı Tülay Erken, Fatma Hacı Hüseyin Akgül MTAL Okul Müdürü Okan Şahingöz, Etimesgut Şehit Salih Helvacı MTAL Okul Müdürü Oktay Çalışkan, Özkan Erdek Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Nizamettin Dayan ve Mesleki Eğitim Tanıtım ve Yöneltme Komisyonu sorumluları Merve Yağcı ve Sultan Şüheda Şahin katılmıştır.

 

İlçemizde bulunan Mesleki Eğitim alanlarına uygun kamu kurum kuruluşlarının temsilcileri ile yapılan bu toplantı Mesleki Eğitim Öğretim çalışmalarının daha işlevsel ve mesleki eğitim kalite süreçleri ile uyumlu bir seviyeye ulaşabilmesi adına yararlı bir çalışma olmuştur.

 

01-02-202301-02-202301-02-2023

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.