ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Etimesgut İlçe Milli Eğitim adına "Müdürlerimizin Dilinden, Miniklerimizin Yüreğine" sloganı ile; "Masallar Okul İçinde, Dilin Zengin Türkçemle" etkinliği düzenlendi.

Etimesgut İlçe Milli Eğitim adına "Müdürlerimizin Dilinden, Miniklerimizin Yüreğine" sloganı ile; "Masallar Okul İçinde, Dilin Zengin Türkçemle" etkinliği düzenlendi.
Etimesgut İlçe Milli Eğitim adına

Proje kapsamında ortaöğretim kademelerindeki okul Müdürlerimiz Anaokullarında Masal anlatıyorlar.

Geçmişe ait masalları günümüze taşıyarak kültür varlığımızı korumayı amaçlayan proje, gelenek ve göreneklerimizin yaşatılmasında da önemli bir etkinlik olmuştur.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Koçak, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yeliz Çakır, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Gürsel AVCI ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Salih BUDAK ve Hüseyin KIYAK katılımı ile Cezeri Yeşil Teknoloji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans salonunda gerçekleşen etkinlikte Okul Müdürü Mustafa Aydın ev sahipliği yaptı.

 

PROJE YÜRÜTÜCÜSÜ

Yeliz KORKMAZ Açelya Anaokulu Kurucu Müdürü

PROJE EKİBİ

1- Funda ÜNAL Şehit Mustafa Solak Anaokulu Müdürü

2- Hatice ERTÜRK Şehit Tevhit Akkan Anaokulu Müdürü

3- Sanem DUMAN Bağlıca Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı

4- Emel OĞUZ Gelincik Anaokulu Müdür Yardımcısı

5- Merve YAĞCI Açelya Anaokulu Öğretmeni

İLGİLİ ŞUBE MÜDÜRLERİ

Sayın Salih BUDAK

Sayın Hüseyin KIYAK

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.