ANKARA
ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Etimesgut İlçe Emniyet Müdürü Nail Akça´yı Ziyaret
![Etimesgut İlçe Emniyet Müdürü Nail Akça´yı Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_11/18091200_iiiiiiiiiii.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayfer Yıldırım, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hamza Güneş ile birlikte yeni atanan Etimesgut İlçe Emniyet Müdürü Nail Akça´yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Etimesgut İlçe Emniyet Müdürü Nail Akça, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ayfer Yıldırım´a ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hamza Güneş’e teşekkür etti.