Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirele Hayırlı Olsun Ziyareti
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım ve beraberindeki heyet, Etimesgut Belediye Başkanı seçilen Enver Demirel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.![Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirele Hayırlı Olsun Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2019_04/24230821_7c46ea6b-b234-4b5d-9f83-27e65fb4c0d0.jpg)
Etimesgut Belediye Başkan Enver Demirel’i İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım ile Şube Müdürleri Hamit Şahin, Necati Çırpan, Şerifhanım Usta, Muzaffer Bircan, Arzu Erol, Kutlay Bulut ziyaret etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım ve beraberindeki heyet, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’e hayırlı olsun temennisinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi.
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, nazik ziyaretleri için İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım´a ve beraberindeki heyete teşekkür etti.