ANKARA
ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Etimesgut Anadolu Gençlik Derneğinden İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırıma Anlamlı Ziyaret
![Etimesgut Anadolu Gençlik Derneğinden İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırıma Anlamlı Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_10/09215351_22281813_730462697137569_2470866710436826760_n.jpg)
Etimesgut Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Faruk Karaman ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Çalışkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım´ı ziyaret ettiler.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, nazik ziyaretlerinden dolayı Etimesgut Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Faruk Karaman ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Çalışkan´a teşekkür etti.