ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eryaman Şehit Ertan Akgül Anadolu Lisesinden Sporda Başarı

Eryaman Şehit Ertan Akgül Anadolu Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencilerden oluşan heyet, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç'ı ziyaret ettiler.
Eryaman Şehit Ertan Akgül Anadolu Lisesinden Sporda Başarı

Eryaman Şehit Ertan Akgül Anadolu Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencilerden oluşan heyet, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç'ı ziyaret ettiler.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, öğrencilerle elde ettikleri başarılar üzerine bir süre sohbet etti. Eryaman Şehit Ertan Akgül Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Fadlı Çelik spor faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi verdi.

 

Okul Müdürü Fatih Akkaya, 2019-2020 Türkiye Liseler Arası Genç Erkekler Futbol Turnuvasında Ankara'da 128 takım arasından ilk dört takım arasına girme başarısı göstererek,  20-23 Şubat tarihleri arasında Eskişehir'de yapılacak olan Türkiye Liseler Arası Futbol Şampiyonası Bölge Finallerine katılma hakkı kazanan okulumuzun, bu başarıyı elde etmesinin mutluluğunu yaşadıklarını ve daha nice başarıları Etimesgut'a kazandırmak için çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

 

 

Öğrencilerden elde ettikleri başarılar hakkında bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, "Öğrencilerimizin elde ettiği başarılar bizleri gururlandırdı. Sizlerin erken yaşlardan itibaren bu tür sportif faaliyetlerle ilgilenip bu anlamda örnek olmanız, ülkemizi farklı spor alanlarında temsil etmeniz, katıldığınız yarışmalarda Türk bayrağını dalgalandırmanız bizleri gururlandırmaktadır." dedi.

 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, başarılı öğrenciler ile toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrencileri, öğretmenlerini ve okul yöneticilerini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

13-02-2020

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.