ANKARA
ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erasmusdays Etkinliklerine Etimesgut'tan Rekor Sayıda Katılım
Erasmus+ programı 2017-2019 çağrı dönemlerinde kabul edilen projelerin yaygınlaştırılması amacıyla Erasmusdays 2020'ye Etimesgut'tan 19 okul/kurumdan toplam 83 etkinlik başvurusu yapıldı.![Erasmusdays Etkinliklerine Etimesgut'tan Rekor Sayıda Katılım](/meb_iys_dosyalar/2020_10/05164616_erasmusdays_logo_2020.jpg)
Avrupa'da ve tüm dünyada bu yıl 4.sü kutlanan Erasmus günleri kapsamında özveriyle etkinlik düzenleyen koordinatör, proje ekibi üyesi öğretmen ve okul müdürlerine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.
Etkinlik bilgilerine ulaşmak için tıklayınız;