Erasmus Day Etkinlikleri Toplantısı...
![Erasmus Day Etkinlikleri Toplantısı...](/meb_iys_dosyalar/2020_10/02165542_unnamed.jpg)
Avrupa genelinde Erasmus+ projelerinin yaygınlaştırılması amacıyla "Erasmus day" etkinlikleri gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda Etimesgut ilçesinde 2017-2019 yılları arasında yürütülmüş veya devam etmekte olan Erasmus+ projelerinin tanıtım ve yaygınlaştırma toplantısı yapılacaktır. 5 Ekim 2020 Pazartesi günü 14.00-15.30 saatleri arasında düzenlenecek çevrimiçi toplantıya okullarında proje hazırlamak ve yürütmek isteyen öğretmenlerimiz de katılabilirler. Gerekli bilgiler resmi yazı ile okullara iletilecektir.