En İyi Narkotik Polisi: Anne Projesi Tanıtım Programı Gerçekleştirildi
![En İyi Narkotik Polisi: Anne Projesi Tanıtım Programı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2022_11/08175156_FhDHUm1XEAEXPhU.jpg)
Çocukların ve gençlerin uyuşturucu kullanımı, bağımlılığı, aile içi iletişim, bağımlılık sorununda çözüm yolları konularında farkındalığının artırılması amacıyla yürütülen; "En İyi Narkotik Polisi: Anne Projesi" tanıtım programı, Korkut Ata Kongre Merkezinde gerçekleştirildi.
Projenin tanıtım ve bilgilendirme programına; Etimesgut Kaymakamı Dr. Naci Aktaş, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Gürsel Avcı, Protokolün Değerli Üyeleri, Şube Müdürleri, Okul Yöneticileri, Öğretmenler ve Velilerimiz katılım sağladı.