ANKARA
ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Elektrikli Araçlar Ekibi ile TEKNOFEST Türkiye Şampiyonlarına Plaket Töreni Düzenlendi.
![Elektrikli Araçlar Ekibi ile TEKNOFEST Türkiye Şampiyonlarına Plaket Töreni Düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2023_05/11185230_177631.jpg)
Elektrikli Araçlar Ekibi ile TEKNOFEST Türkiye Şampiyonu olan Cezeri Yeşil Teknoloji MTAL Yöneticileri, Öğretmenleri ve Öğrencileri; Etimesgut Kaymakamı Dr. Naci Aktaş ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Gürsel Avcı'yı makamında ziyaret ederek başarılarını paylaşmışlardır.
Başarılı Öğretmen ve Öğrencilerimize; deprem bölgesindeki özverili çalışmaları hem de TEKNOFEST şampiyonlukları adına plaket takdim töreni düzenlendi.