Dünya Karate Üçüncüsü Etimesgut'tan...
![Dünya Karate Üçüncüsü Etimesgut'tan...](/meb_iys_dosyalar/2021_09/17153302_E_fJEGfWUAAxSIk.jpg)
Dünya Karate Üçüncüsü Etimesgut'tan...
Etimesgut Çanakkale Şehitleri Ortaokulu 8/F sınıfı öğrencimiz Damla Dörttepe, WKF Gençlik Ligi Dünya 3.sü oldu....
2017 yılından beri Türkiye Karate Federasyonu'nun "Milli Takım Lisanslı Sporcusu" olan öğrencimiz, 2021 Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonasında Türkiye Birincisi, 17-19 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul'da yapılan Dünya Gençler Karate Liginde WKF Gençlik Ligi Dünya 3.sü oldu....
Ülkemize ve ilçemize bu gururu yaşattığın için binlerce teşekkürler sana....