ANKARA
ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Deprem Bölgesinde Fedakârca Çalışan ve Üstün Gayret Gösteren Öğretmenlerimiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personelimize; Plaket Takdim Töreni
![Deprem Bölgesinde Fedakârca Çalışan ve Üstün Gayret Gösteren Öğretmenlerimiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personelimize; Plaket Takdim Töreni](/meb_iys_dosyalar/2023_05/11185717_Fv2eSuaaEAAYisy.jpg)
6 Şubat depremi sonrası, deprem bölgesinde fedakârca çalışan ve üstün gayret gösteren Öğretmenlerimiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personelimize; Etimesgut Kaymakamı Dr. Naci Aktaş ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Gürsel Avcı'nın katılımıyla Plaket takdim töreni düzenlendi.