ANKARA ETİMESGUT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çocuklarımız İçin Eğitim Ortamlarını Yeniliyoruz

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım "Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimi için eğitim ortamlarını yeni eğitim öğretime hazırlıyoruz."dedi.
Çocuklarımız İçin Eğitim Ortamlarını Yeniliyoruz

Geleceğimiz Çocuklarımız İçin Eğitim Ortamlarını Yeniliyoruz

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım "Çocuklarımız artık her türlü donanıma sahip eğitim yuvalarında çağın gerekliliğine uygun bilgiyle donatılarak geleceğe hazırlanıyor." dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı hazırlıkları kapsamında yaz tatilinde okullarda devam eden bakım ve onarım çalışmalarını yerinde görerek çalışmalar hakkında bilgi alıyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldırım, bu kapsamda Satı Kadın MTAL'yi ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında okul yöneticilerinden bilgi aldı.

İlçemizde eğitim konusunda tespit edilen ihtiyaç ve sorunların giderilmesi için yeni eğitim-öğretim yılı başlamadan çalışmalar yapacaklarını belirten Yıldırım, yaz döneminde okullara ziyaretler düzenleyerek okul ve kurum müdürlerinden eğitim, öğretim, ihtiyaç ve talepler hakkında yerinde bilgi almak istediklerini belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım; Satı Kadın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Suzan Özkaya'ya başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek ziyaretini tamamladı.

17-08-2019

İstasyon Mah. Akasya Cad. No 5/B Kat 3 Hükümet Konağı / Etimesgut/ANKARA PK 06790 - 0(312)2451602 / 0(312)2451605 / 0(312)2451609 / 0(312)2451620

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.